Nabídka: Nový MBA program - Inovace a strategie v MedTech

Rádi bychom Vás informovali o novém a zcela unikátním MBA programu, který vznikl ve spolupráci společnosti LINET a Newton University. Program nese název

Inovace a strategie v MedTech,

a je syntézou manažerských dovedností s profesionálními znalostmi ve stále rostoucí oblasti medicínských technologií.

Mezi přednášejícími jsou jak manažeři společnosti LINET, tak špičky ve svých oborech z Newton University.

MBA program může být skvělá příležitost pro studenty Vaší univerzity k tomu ještě více obohatit své znalosti a také příležitost k navázání nových kontaktů přímo na trhu.

Absolventi získají mezinárodně uznávaný titul MBA a k tomu mimořádné know-how firmy LINET, která je největším výrobcem lůžek specializované péče na světě.

Jednoletý MBA program Inovace a strategie v MedTech je akreditován Českou asociací MBA škol (CAMBAS) a podléhá standardům globálních asociací businessových škol AACSB a BGA.

Začíná 19. října v Praze a 26. října v Brně. Informace ke studiu jsou k dispozici ZDE.