ZNÁTE ABSOLVENTY FBMI, NA KTERÉ MŮŽEME BÝT HRDÍ? NOMINUJTE JE NA CENU ALUMNI AWARDS FBMI ČVUT 2024 JEŠTĚ DNES!

Datum události

ZNÁTE ABSOLVENTY, NA KTERÉ MŮŽEME BÝT HRDÍ? NOMINUJTE JE NA CENU ALUMNI AWARDS FBMI ČVUT 2024

Fakulta biomedicínského inženýrství ČVUT je hrdá na absolventy, kteří září na poli vědy, připravují průlomové projekty v komerční sféře, zastávají významné posty ve státní správě, obětavě se věnují dobrovolnictví nebo přinášejí pozitivní změny doObrázek odebrán. veřejného života.

Od roku 2022 proto fakulta uděluje ocenění Alumni Awards absolventkám a absolventům fakulty, kteří dosáhli mimořádných profesních úspěchů, svou činností významně přispěli společnosti nebo podporují rozvoj fakulty. Toto ocenění také poskytuje příležitost prohloubit vazby mezi fakultou a jejími absolventy.

Znáte takovou osobnost? Neváhejte a nominujte je na cenu Alumni Awards. Stačí jen chvíle vašeho času k vyplnění nominačního formuláře a vaše kandidátka či kandidát může být jedním z těch, kdo si v Betlémské kapli převezmou od děkana FBMI toto prestižní ocenění.

Pomozte nám objevit a ocenit ty, kteří jsou inspirací pro ostatní studenty.

Další informace o Alumni Awards a procesu nominace naleznete na našich stránkách alumni.fbmi.cvut.cz