Cena ALUMNI AWARDS FBMI 2022

Kladno

Nominovat na cenu Alumni Awards FBMI ČVUT 2022 můžete i vy

Fakulta biomedicínského inženýrství ČVUT má za svou krátkou historii mnoho absolventek a absolventů, kteří dosáhli během svého profesního života významných úspěchů, angažují se jako dobrovolníci nebo pozitivně ovlivňují veřejný život.

Cílem Alumni Awards je snaha fakulty ocenit absolventky a absolventy fakulty, kteří dosáhli mimořádných profesních úspěchů, svou činností významně přispěli společnosti nebo podporují rozvoj fakulty.

Chceme sdílet jejich příběhy a motivovat tak další studentky a studenty v jejich cestě za profesním uplatněním a současně rozšířit povědomost o takových inspirujících osobnostech.

Znáte ve svém okolí někoho, kdo by měl být nominován na cenu Alumni Awards? Pak věnujte trochu svého času a napište nám.

Více informací o Alumni Awards a nominacích se dozvíte zde