Nejlepší příspěvek z optiky

Brno

SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ PŘÍSPĚVEK NA CELOSTÁTNÍ STUDENTSKÉ KONFERENCI OPTOMETRIE A ORTOPTIKY VYHRÁLA NAŠE ABSOLVENTKA

Absolventky Fakulty biomedicínského inženýrství ČVUT oboru Optika a optometrie se zúčastnily dne 19. října 2021 XII. ročníku Celostátní studentské konference optometrie a ortoptiky v Brně. O kvalitě našich absolventů svědčí i to, že naše absolventka Bc. Rédlová vyhrála se svým příspěvkem Botnací vlastnosti kontaktních čoček a jejich měření soutěž o nejlepší příspěvek.

S dalšími příspěvky vystoupila Bc. Machatá: Analýza rohovkového AP poměru pomočí OCT, Bc. Nevšímalová: Posouzení možnosti korekce presbyopie u hypermetropů implantací monofokální nitrooční čočky a Bc. Révayová: Povrchové úpravy brýlových čoček.

Z konference vyšel sborník příspěvků v českém i anglickém jazyce.