POZVÁNKA NA BĚH MÍRU KLADNO-LIDICE

Datum události

Dovolujeme si vás pozvat v neděli 16. června 2024 na další ročník tradičního Běhu míru Kladno-Lidice. Akci organizuje Krajská rada seniorů Středočeského kraje, záštitu převzal děkan Fakulty biomedicínského inženýrství ČVUT prof. MUDr. Jozef Rosina, Ph.D., MBA, která je hlavním partnerem.

Zapojit se můžete jako aktivní běžci nebo jako doprovod hendikepovaných dětí ze ZŠ Korálek.

Aktivní běžci:
Start je v 10,30 h u Gymnázia E. Beneše v Kladně, v jehož dvoře je registrace, přidělení startovních čísel a zázemí, WC, šatny. Běžci se společně vydají na manifestační část trasy běhu v délce 4,2 km přes město a lesopark. Za ním je „ostrý“ start do Lidic přes Hřebeč v délce 4,5 km.

Doprovod dětí z Korálku:
Sraz bude v 10 hodin u ZŠ Korálek (Pařížská 2249, Kladno), potom přejezd objednaným autobusem do Hřebče, odkud se bude v 10.50 hodin startovat.

Cíl pro všechny je na parkovišti u Růžového sadu v Lidicích. Tam bude také připraven doprovodný program.

Po skončení akce v cca 13 h všechny autobus zdarma odveze zpět do Kladna nebo můžete využít nedaleké zastávky směr Praha v Lidicích.

Vítězové kategorie atletka/atlet 1.-3. místo obdrží sympatické finanční odměny a absolutní vítěz si navíc odnese voucher na třídenní užívání vozidla Škoda zdarma.

Každý zaregistrovaný účastník fakulty obdrží triko zdarma. Registrovat se můžete zde.

Pomozte s námi dobré věci.

Obrázek odebrán.
 

Back to Top