PŘEDÁNY CENY MŠMT

Praha

Dne 12. prosince 2022 byly předány Ceny MŠMT v oblasti vysokého školství. Cenu ministra školství, mládeže a tělovýchovy pro vynikající studenty a absolventy studia ve studijním programu a za mimořádné činy studentů získalo v letošním roce osm studentů a absolventů, z toho tři z Českého vysokého učení technického v Praze.

MŠMT uděluje cenu v její současné podobě od roku 2014. Ocenění může získat student nebo absolvent bakalářského, magisterského nebo doktorského studijního programu za mimořádné výsledky ve studiu nebo ve vědecké, výzkumné, vývojové, umělecké nebo další tvůrčí činnosti související se studiem. Ocenění se uděluje i za mimořádný čin prokazující občanskou statečnost, odpovědnost nebo obětavost.

Jedním z oceněných je i student Fakulty biomedicínského inženýrství ČVUT Bc. Jakub Kollár.

Blahopřejeme.

Zdroj: Foto MŠMT