Nová monografie pro bezpečnostní odborníky

Kladno

Právě vyšla nová odborná monografie doc. PhDr. Barbory Vegrichtové, Ph.D., MBA, z Fakulty biomedicínského inženýrství ČVUT, s názvem Kriminální a extremistická symbolika a tetování, které vyšlo ve Vydavatelství Aleš Čeněk, s.r.o.

Odborná monografie přináší nové poznatky a zjištění z oblasti významové interpretace extremistické symboliky a kriminálního tetování. Publikace nabízí rozšířený výklad aktuálních symbolů s akcentem na symboliku tuzemských i mezinárodních kriminálních struktur, extremistických organizací, hybridních hnutí a vybraných delikventních subkultur.

Publikace je určena především příslušníkům bezpečnostních sborů a ozbrojených sil, kriminologům, psychologům, sociologům, pedagogickým a sociálním pracovníkům a dalším pomáhajícím profesím, včetně studentů vysokých škol právního, bezpečnostního a sociálního zaměření, ale i širší veřejnosti se zájmem o tuto oblast.